Serwer klanu [S]padko{B}ierc[Y]

Forum przeznaczone tylko dla osób z klanu serwa i zajnteresowanych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Na dzień dzisejszy nie mamy żadnych wyzwań do walki z innymi klanami dlatego ogłaszam konkurs klanowy [S{b}Y] . wiecej infona zakładkach :

1.Skład informacij

2.Rozgrywki klanow.

Zapraszam!!!!!!!!!!

#1 2010-07-26 21:05:24

 DizZyY

Administrator

Punktów :   -1 

Za duży ping !!!

Za Duży Ping!!!



Problem najcześciej spotykany poprzez neostrady!!!
na ping zazwyczaj cieszko jest znaleść jakieś skuteczne rozwiazanie , ale to nie znaczy że ich nie ma !!!
Otóż znane sa nam najsłyniejsze sposoby zwalczania wysokiego pingu.... oto i one :

Sposób nr.1

Co do pingu. Ustaw priorytet cs'a na niski. Aby to zrobić włącz cs'a i zminimalizuj go a następnie otwórz menedżer zadań (CTRL+ALT+DELETE). Wejdź w zakładkę "Procesy" i znajdź "hl.exe", naciśnij PPM i tam będziesz miał priorytet do ustawienia.


Sposób nr.2

Niestety i tak się zdarza . Jeśli posiadasz Internet z Telekomunikacji Polskiej (Neostrada), no to niestety będziesz musiał pocierpieć jakiś czas, ponieważ TP przeprowadza ciągle jakieś modernizacje i inne pierdoły, a Internet i tak nie chodzi tak jak trzeba  .

Jeśli jednak to nie wina dostawcy Internetu to przyczyny mogą być inne. Najczęstszym powodem high-pingów są wirusy. Sam nie jedno krotnie tego doświadczyłem. Niestety, jeśli komputer jest mocno zamulony przez to dziadostwo, to nawet anty wirus tego nie wykryje (miałem nie przyjemność tego doświadczyć ). W takim wypadku pozostaje nam format, co zazwyczaj pomaga.

Jeśli jednak dopiero kupiłeś Cs’a i masz takowe pingi przyczyną może być – kablówka. Według tego co przeczytałem w Internecie kablówka kompletnie się nie nadaje to rozgrywek online, i w takim wypadku polecam zmianę dostawcy Internetu.

Często pojawiają się też inne przypadki wysokich pingów, ale to są przypadki bardzo rzadkie, więc nie warto o nich pisać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fanizmierzchu.pun.pl www.naszagmina.pun.pl www.granarutofan.pun.pl www.goldhead.pun.pl www.nbaniggaz.pun.pl